FURNITURE / Sofas / Sofa 5806043
nr 580 6043
SOFA
4 delar Funkis, brun klädsel, slitage,
4 delar Funkis, brun klädsel, slitage
300
SEK 300
Monday April 27 2009
at 18:26:23
21/4 23:03:58
Apr 27
TEMA 20- & 30-tal
Typiskt för funkismöbler är avsaknaden av onödiga detaljer.
Read more about TEMA 20- & 30-tal